Hakkımızda

by maadmin

2003 yılından beri hizmet gösteren kongreantalya, müşterilerine özel olduklarını hissettirerek sürekli gelişmeyi ve büyümeyi başarmış, genç bir şirkettir. Her yıl 50’den fazla ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum, bayi toplantıları, konferans konularında alt yapı hizmeti vererek; müşterilerinin referansı ve dinamik ekibi ile büyümeye devam etmektedir.

Olmazsa olmazları arasında güven, gülümseme ve 24 saat hizmet anlayışı bulunan kongreantalya; kuruluşundan bu yana 300’ün üzerinde organizasyonda yüzlerce firmaya altyapı hizmeti vermiştir.

işini severek yapan profesyonel ekibimiz, her detaya önem vererek etik değerleri gözeterek, işin kapsam ve büyüklüğünü ayırt etmeksizin profesyonel standartları uygulayarak müşteri memnuniyetini ana hedef olarak görmektedirler.

MİSYONUMUZ;
etik değerlerden ödün vermeden müşterilerinin isteklerini karşılayan, onlar için düşünen, çağdaş, kurumsal olmayı benimsemiş ve uygulayabilen, profesyonel iş çözümleri üretebilen ve sürekli kendini geliştiren, sektöründe lider hizmet kuruluşu olmak.

VİZYONUMUZ;
» İyi seçilmiş iyi eğitilmiş, yüksek kalitede esnek öğrenen personel yapısı
» Farklılığından gurur duyulan bir kurumsal kimlik
» İnsanı ve toplumu ön planda tutan çağdaş bir dinamizm
» Birlikte çalıştığı tüm unsurlara yönelik genel “GÜVEN” ilkesinden asla ödün vermeden
» İyi seçilmiş malzeme ve donanımla
» Yüksek kaliteye duyduğu inanç ve beklentileri hayata geçirebilen
bir anlayışla hizmet vermektir.